Pringles Turkse stijl kebab, pittige kebabsmaak, 165 g
Code: 29169Verwante producten
Gedetailleerde beschrijving van het product
Pringles Turkse stijl kebab, pittige kebabsmaak, 165 g
Aardappelchips met een kruidenmix met kebabsmaak, geïnspireerd op de Turkse keuken.
Ze combineren de typische knapperigheid van chips met een kenmerkende kruidenmix, waarin je knoflook, ui, komijn, paprika en andere aromatische tonen herkent die doen denken aan de populaire kebab.
Pringles Turkish Style Kebab is een limited edition uit de Passport Flavours- reeks, die een authentieke ervaring biedt van het populaire Turkse gerecht in de iconische vorm van knapperige aardappelschijfjes.
Deze Pringles-variant draait niet alleen om zout. Het is een symfonie van geroosterd vlees, aromatische specerijen en delicate kruiden die je kent van een echte kebab. Elk chipje is gelijkmatig gekruid voor een intense smaakbeleving, van de eerste hap tot de laatste kruimel onderin de verpakking.
Ingrediënten: Gedroogde aardappelen, zonnebloemolie, maïsmeel, tarwemeel , kebabsmaakmix (aroma's, specerijen (knoflook, ui, koriander, komijn, paprika, cayennepeper, kurkuma, zwarte peper), gedroogd weipermeaat ( melk ), lactosepoeder ( melk ), suiker, smaakversterkers (mononatriumglutamaat, dinatrium-5'-ribonucleotiden), kaliumchloride, zout, zuurteregelaars (citroenzuur, appelzuur), kleurstof (paprika-extract), maltodextrine, emulgator (E471), koolzaadolie, kleurstof (annatto)).
Allergenen: Bevat gluten (tarwe) en melk . Kan soja bevatten.
Voedingswaarden (per 100 g):
| Energiewaarde | 2170 kJ / 520 kcal |
| Vetten | 30 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 2,9 g |
| Koolhydraten | 54 g |
| waarvan suikers | 3,3 gram |
| Vezel | 4,2 gram |
| Eiwitten | 6,4 gram |
| Zout | 0,6 g |
Gemaakt in de EU.
Bijkomende parameters
| Categorie: | Pringles |
|---|---|
| Gewicht: | 0.217 kg |
| EAN: | 5053990185825 |
| Fabrikant: | Kellogg Europe Trading Limited, Wschodnia 3, 99-300 Kutno, Poland |
| Het item is uitverkocht… | |
Discussie
Wees de eerste die een artikel aan dit item toevoegt!