Caffe Borbone LIMONE capsules Citroenthee voor Lavazza Espresso Point 25 st
Le code : 29343Produits apparentés
Description détaillée du produit
Capsule Caffe Borbone DE AL LIMONE Lavazza Espresso Point
Borbone is een van de toonaangevende Italiaanse koffiebranderijen die veel waarde hecht aan traditie en de kwaliteit van de grondstoffen.
Dit product is een ideale keuze voor wie op zoek is naar een verfrissend alternatief voor koffie, dat binnen enkele seconden in het koffiezetapparaat bereid kan worden.
De Caffè Borbone capsules brengen de perfecte harmonie van traditionele zwarte thee en verse citroen rechtstreeks in uw favoriete kopje. De ideale keuze voor momenten van ontspanning thuis of op kantoor.
Deze capsules zijn speciaal ontworpen voor het Lavazza® Espresso Point®- systeem. Ze zijn compatibel met de meeste koffiemachines die deze standaard gebruiken, zoals de volgende modellen:
Lavazza EP 2100
EP Mini
EP 2500 Plus
En andere koffiemachines van fabrikanten zoals Polti of Kimbo gebruiken dit formaat.
Ook ideaal voor kantoren of huizen waar u een bredere selectie dranken wilt aanbieden dan alleen espresso. Perfect om de dag mee te beginnen, voor een middagpauze of om te ontspannen na het diner.
Ingrediënten: Suiker, thee-extract (2,2%), zuurteregelaar: citroenzuur, gedroogd citroensap (0,5%), aroma's.
Allergenen : kan sporen van melk en zuivelproducten bevatten, glutenvrij (Senza glutine).
Gemiddelde voedingswaarden per 100 ml:
| Voedingswaarde | Hoeveelheid |
| Energiewaarde | 1638 kJ / 385 kcal |
| Vetten | 0 gram |
| - waarvan verzadigde vetzuren | 0 gram |
| Koolhydraten | 95,9 g |
| - waarvan suikers | 93,1 g |
| Vezel | 0,1 g |
| Eiwitten | 0,4 g |
| Zout | 0,10 g |
Gemaakt in de EU.
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Koffie capsules |
|---|---|
| Poids: | 0.508 kg |
| EAN: | 8034028335815 |
| Fabrikant: | Caffe Borbone srl, Zona ASI Loc. (NA), Pascarola snc Caivano, Italy |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !