Yuzee Hallabong 550 g
Code: 27087Gedetailleerde beschrijving van het product
Yuzee Hallabong 550 g
YUZEE Hallabong (decapon): Een unieke smaak van het Koreaanse eiland Jeju, die de zoetheid van mandarijn combineert met de frisheid van sinaasappel. Perfect voor het bereiden van exotische drankjes en het op smaak brengen van desserts, salades en marinades.
Bereiding: doe 1 eetlepel (35 g) in een glas van 250 ml, giet er koud of warm water bij en roer.
Ingrediënten: 70% geconserveerd Hallabong-fruit (50% Hallabong, suiker), fructose, suiker, water, zuurteregelaar
citroenzuur, verdikkingsmiddelen carboxymethylcellulose en carrageen, antioxidant ascorbinezuur
(vitamine C), keukenzout
Informatie:
| Voedingsinformatie | per 100 gram |
| Energie | 1062 kJ / 246 kcal |
| Vetten | 0,2 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0 gram |
| Koolhydraten | 62 gram |
| Suikers | 54 gram |
| Eiwitten | 0,4 g |
| Zout | 0,04 g |
Bewaren: Droog en koel bewaren. Na opening bewaren bij +6°C en binnen 14 dagen consumeren.
Bijkomende parameters
| Categorie: | Yuzee |
|---|---|
| Gewicht: | 0.578 kg |
| Fabrikant: | K + L Market s.r.o., Blatenska 1073/27a, 326 00 Plzen, Czech Republic |
Discussie
Wees de eerste die een artikel aan dit item toevoegt!