Yuzee Gember 35 g
Le code : 27801Description détaillée du produit
Yuzee Gember 35 g
YUZEE Gember – een pittige kerel die de smaak van Azië rechtstreeks in je keuken brengt. Geniet van de verwarmende kracht en sprankelende smaak in een stevige thee, verfrissende limonade of als geheim ingrediënt in je favoriete Aziatische gerechten en desserts.
Bereiding: Doe 1 eetlepel (35 g) in een glas van 250 ml, giet er koud of warm water bij en roer.
Ingrediënten: fructose, 26% geconserveerde gember (50% gember, suiker), water, suiker, carboxymethylverdikkingsmiddel
cellulose en carrageen, gemberconcentraat
Informatie:
| Voedingsinformatie | per 100 gram |
| Energie | 1069 kJ / 252 kcal |
| Vetten | <0,5 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | <0,5 g |
| Koolhydraten | 63 gram |
| Suikers | 61 gram |
| Eiwitten | <0,5 g |
| Zout | 0,02 g |
Bewaren: Droog en koel bewaren. Na opening bewaren bij +6°C en binnen 14 dagen consumeren.
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Yuzee |
|---|---|
| Poids: | 0.039 kg |
| EAN: | 8594229320244 |
| Fabrikant: | K + L Market s.r.o., Blatenska 1073/27a, 326 00 Plzen, Czech Republic |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !