Yuzee Druif 550 g
Le code : 27084Description détaillée du produit
Yuzee Druif 550 g
YUZEE Grapefruit – bitterzoet als het leven zelf. Een citrusvrucht die niet vleit, maar een eigen stijl heeft. Geef hem een kans en hij zal je belonen, of je nu zin hebt in een ochtendkick of een elegant drankje. Hij is de perfecte balans tussen zoete desserts, geeft salades een sprankelende touch en zorgt voor een pittig accent bij vlees.
Bereiding: doe 1 eetlepel (35 g) in een glas van 250 ml, giet er koud of warm water bij en roer.
Ingrediënten: 42% grapefruit uit blik (50% grapefruit, suiker), fructose, suiker, water, verdikkingsmiddel carrageen en
carboxymethylcellulose, zuurteregelaar citroenzuur, antioxidant ascorbinezuur (vitamine C).
| Voedingsinformatie | per 100 gram |
| Energie | 1151 kJ / 271 kcal |
| Vetten | 0,1 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0 gram |
| Koolhydraten | 67 gram |
| Suikers | 66 gram |
| Eiwitten | 0,1 g |
| Zout | 0,2 g |
Bewaren: Droog en koel bewaren. Na opening bewaren bij +6°C en binnen 14 dagen consumeren.
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Yuzee |
|---|---|
| Poids: | 0.578 kg |
| Fabrikant: | K + L Market s.r.o., Blatenska 1073/27a, 326 00 Plzen, Czech Republic |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !