Trolli-eieren 1 kg
Le code : 28167Description détaillée du produit
Trolli-eieren 1 kg
Deze gummisnoepjes in de vorm van een schietschijf zijn een absolute klassieker die in geen enkele goede snoepcollectie mag ontbreken. Trolli Gummi Candy Eggs combineren de zachte, schuimige textuur van het "wit" met een fruitige, geleiachtige vulling die de "dooier" voorstelt.
Ze zijn ideaal als vrolijke snack, decoratie voor een kinderfeestje, of gewoon voor de lol als je zin hebt in iets speels.
Ingrediënten: glucosestroop, suiker, gelatine, zuur: citroenzuur, melkzuur; stabilisator: sorbitol; aroma's, kleurstoffen (rode radijs, rode druiven, kers, saffloer, kurkuma), palmolie, glansmiddelen (witte en gele bijenwas, carnaubawas).
Allergenen: niet vermeld.
Voedingswaarden per 100 g:
| Energiewaarde | 1.443 kJ / 340 kcal |
| Vetten | 0,2 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0,2 g |
| Koolhydraten | 79 g |
| waarvan suikers | 53 g |
| Eiwitten | 5,3 gram |
| Zout | 0,2 g |
Gemaakt in de EU.
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Trollengelei en snoep |
|---|---|
| Poids: | 1 kg |
| EAN: | 4000512733126 |
| Fabrikant: | Trolli GmbH, Oststrasse 94, 90763 Furth, Bavaria, Germany |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !