Teisseire siroop Apple Berrylicious Blast Zero 0% 0,6l
Le code : 23266Produits apparentés
Description détaillée du produit
Teisseire siroop Apple Berrylicious Blast Zero 0% 0,6l
Met Teisseire Kids Apple Berrylicious siroop maak je een heerlijk drankje met fruitsmaak. Je kunt het gewoon met water mengen, maar je kunt het ook gebruiken in cocktails en mixdrankjes. Ideaal voor kinderen.
- Fruitsiroop
- Het is ideaal voor kinderen
- Meng het gewoon met water
- Kan ook gebruikt worden in cocktails en mixdrankjes
- Teisseire-siroop bevat vruchtensappen uit concentraten
- Opgeslagen in een 100% recyclebare fles
| per 100ml: | |
|---|---|
| Energetische waarde: | 58kJ / 14kcal |
| Vetten: | 0g |
| waarvan verzadigde vetzuren: | 0g |
| Koolhydraten: | 3,1 gram |
| waarvan suikers: | 0,7 gram |
| Eiwit: | 0g |
| Zout: | 0,03 gram |
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Teisseire sappen en siropen |
|---|---|
| Poids: | 0.7 kg |
| EAN: | 3092718638689 |
| Fabrikant: | TEISSEIRE FRANCE S.A.S., 482 Avenue Ambroise Croizat, 38920 Crolles, France |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !