Teisseire Citroen Vert siroop 0,6l
Le code : 23372Produits apparentés
Description détaillée du produit
Teisseire Citroen Vert siroop 0,6l
Teisseire Citron Vert siroop bevat vruchtensappen uit concentraten, maar is alcoholvrij. Het wordt bewaard in een 100% recyclebare fles, goed voor ongeveer 39 porties van het drankje. Teisseire-siropen worden sinds 1927 in Frankrijk geproduceerd. Ze kenmerken zich door hun heerlijke smaak.
- Siroop met citroensmaak
- Meng het gewoon met water
- Kan ook gebruikt worden in cocktails en mixdrankjes
- Teisseire-siroop bevat quasi-extract en natuurlijke smaakstoffen
- Het is alcoholvrij.
- Opgeslagen in een 100% recyclebare fles
| per 100ml: | |
|---|---|
| Energetische waarde: | 1330,0 kJ / 313,0 kcal |
| Vetten: | 0g |
| waarvan verzadigde vetzuren: | 0g |
| Koolhydraten: | 75,0 gram |
| waarvan suikers: | 70,0 gram |
| Eiwit: | 0g |
| Zout: | 0g |
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Teisseire sappen en siropen |
|---|---|
| Poids: | 0.7 kg |
| EAN: | 3092718637361 |
| Fabrikant: | TEISSEIRE FRANCE S.A.S., 482 Avenue Ambroise Croizat, 38920 Crolles, France |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !