Pringles HOT Sweet Chili met zoete chilisaussmaak 160 g
Le code : 29181Produits apparentés
Description détaillée du produit
Pringles HOT Sweet Chili 160 g
Pringles Hot Sweet Chili is een pittige variant op de klassieke aardappelsnack, waarbij de intense hitte van chilipepers gecombineerd wordt met een subtiele zoete ondertoon. Deze smaak is perfect voor wie op zoek is naar een complexere smaakbeleving dan alleen zout.
Pringles Hot Sweet Chili zijn niet zomaar chips. Ze vormen een doordachte combinatie van vurige chili die je opwarmt en subtiele zoete tonen die doen denken aan de exotische Thaise keuken.
Dankzij de iconische paraboloïde vorm en de praktische verpakking in een koker, weet u zeker dat elk stukje perfect knapperig, gelijkmatig van smaak en vooral heel blijft.
Ingrediënten: Gedroogde aardappelen, plantaardige oliën (zonnebloem, maïs), rijstmeel, tarwezetmeel, maïsmeel, aroma (suiker, dextrose, smaakversterkers, specerijen, gedroogde ui, gedroogde knoflook, aroma, citroenzuur).
Allergenen: Bevat gluten (tarwe) en melk . Kan soja bevatten.
Voedingswaarden (per 100 g):
| Energiewaarde | 2184 kJ / 520 kcal |
| Vetten | 30 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 2,8 gram |
| Koolhydraten | 61 g |
| waarvan suikers | 3,5 gram |
| Eiwitten | 3,5 gram |
| Zout | 1,69 gram |
Gemaakt in de EU.
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Pringles |
|---|---|
| Poids: | 0.215 kg |
| EAN: | 5053990176007 |
| Fabrikant: | Kellogg Europe Trading Limited, Wschodnia 3, 99-300 Kutno, Poland |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !