Drink Me Chai Matcha Latte 238g
Le code : 28287Description détaillée du produit
Drink Me Chai Matcha Latte 238g
Ontdek een unieke combinatie van oosterse tradities in één heerlijk drankje. Matcha Latte is een premium poedermix die de aardse smaak van Japanse matcha groene thee combineert met de romigheid van magere melk en de verwarmende toets van exotische chai-kruiden.
Deze drank is niet alleen heerlijk van smaak, maar ook een dagelijks ritueel om lichaam en geest te revitaliseren. Een ideale keuze voor wie op zoek is naar een gezonder alternatief voor koffie of suikerrijke energiedrankjes.
Samenstelling
Suiker, magere MELKpoeder (20%), kokosolie, glucosestrooppoeder, Matcha groene thee (8%), maltodextrine, verdikkingsmiddel (E466), kaneel (0,4%), MELKeiwitten , specerijen, aroma's, gemodificeerd zetmeel (E1450), stabilisator (E451i).
Voedingsinformatie per 100 g
| Energiewaarde | 1863 kJ / 442 kcal |
| Vetten | 11,4 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 9,9 g |
| Koolhydraten | 73,9 g |
| waarvan suikers | 61,0 g |
| Vezel | 3,4 gram |
| Eiwitten | 9,3 gram |
| Zout | 0,55 g |
Gemaakt in de EU
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Chai Latte |
|---|---|
| Poids: | 0.262 kg |
| EAN: | 5060072971641 |
| Fabrikant: | Aimia Foods Ltd, Penny Lane, Haydock, Merseyside, WA11 0QZ, United Kingdom |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !