Chicco d'Oro Cremino gemalen koffie 250 g
Le code : 29442Produits apparentés
Description détaillée du produit
Chicco d'Oro Cremino gemalen koffie 250 g
Ervaar de ware smaak van Zwitserse perfectie en Italiaanse traditie in elk kopje.
Chicco d'Oro Cremino is een premium melange van zorgvuldig geselecteerde koffiebonen, speciaal ontwikkeld voor liefhebbers van een volle, evenwichtige smaak en een rijke schuimlaag.
Deze koffie combineert de precisie van de Zwitserse verwerking met de passie voor traditionele espresso. Het resultaat is een harmonieus smaakprofiel met subtiele chocoladetonen, minimale zuurgraad en een onweerstaanbaar aroma dat uw hele huis zal vullen.
Deze exclusieve melange combineert zorgvuldig geselecteerde bonen uit de beste koffieregio's ter wereld. Het resultaat is een koffie met een uitzonderlijk hoge intensiteit (8-9 op een schaal van 10) , die dankzij het meesterlijke Zwitserse brandproces fluweelzacht, rijk aan chocoladetonen en vrijwel geen zuurgraad behoudt.
Chicco d'Oro Cremino is een premium melange, speciaal ontwikkeld voor wie 's ochtends een volle body, een harmonieuze smaak en een rijke schuimlaag verwacht van zijn of haar koffie.
Ingrediënten: 100% gebrande gemalen koffie (een melange van zorgvuldig geselecteerde Arabica- en Robusta-bonen). Dit is pure koffie zonder toegevoegde smaakstoffen, aroma's, suiker of andere additieven.
Gemiddelde voedingswaarden per 100 ml:
| Energiewaarde | 8 kJ / 2 kcal |
| Vetten | < 0,1 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | < 0,1 g |
| Koolhydraten | < 0,1 g |
| waarvan suikers | < 0,1 g |
| Eiwitten | 0,2 g |
Gemaakt in Zwitserland.
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Chicco d'Oro Gemalen koffie |
|---|---|
| Poids: | 0.25 kg |
| EAN: | 7610899130257 |
| Fabrikant: | Chicco D Oro Italia S.r.l., Via A. Volta 34 Cadorago Lombardia 22071, Italy |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !