Caffè Borbone Nocciolino Hazelnoot koffiecapsules voor Lavazza A Modo Mio 16 stuks
Le code : 29376Produits apparentés
Description détaillée du produit
Caffè Borbone Nocciolino Lavazza A Modo Mio
Caffè Borbone is een traditioneel en hoog aangeschreven Italiaans merk afkomstig uit Napels, bekend om zijn toewijding aan de authentieke Italiaanse koffiecultuur.
In Italië is "Nocciolino" erg populair als een zoet, romig alternatief voor de klassieke espresso, ideaal voor momenten van ontspanning of als dessertkoffie.
Dit zijn capsules voor het bereiden van een heerlijke warme drank met koffiebasis, melk en een kenmerkende hazelnootsmaak .
Deze capsules zijn exclusief ontworpen voor gebruik in koffiemachines met het Lavazza A Modo Mio®-systeem.
Ingrediënten: Suiker, magere melkpoeder (14,9%), glucosestroop, niet-gehydrogeneerd kokosvet, oploskoffie (3,5%), magere cacaopoeder, aardappelzetmeel, verdikkingsmiddel: E412, stabilisator: E340ii, emulgator: E471, zout, aroma's.
Allergenen : Melk (en dus lactose). Kan sporen van soja bevatten . Het product is van nature glutenvrij .
Gemiddelde voedingswaarden per 100 ml:
| Energiewaarde | 1818 kJ / 431 kcal |
| Vetten | 10 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 9,1 g |
| Koolhydraten | 77 g |
| waarvan suikers | 59 g |
| Vezel | 2,1 gram |
| Eiwitten | 7,2 g |
| Zout | 0,59 g |
Gemaakt in de EU.
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Koffie capsules Caffé Borbone voor Lavazza A Modo Mio® |
|---|---|
| Poids: | 0.128 kg |
| EAN: | 8034028338595 |
| Fabrikant: | Caffe Borbone srl, Zona ASI Loc. (NA), Pascarola snc Caivano, Italy |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !