Vobro Dessert Mix snoepjes 1 kg
Code: 12370Verwante producten
Gedetailleerde beschrijving van het product
Vobro Dessert Mix snoepjes 1 kg
Een unieke combinatie van twee smaken:
- Koffie & Room - een aromatische combinatie van koffie en room.
- Pindakaas – een populaire pindakaassmaak (zoet-zoute variant) .
De snoepjes zijn omhuld met een heerlijke laag pure chocolade die in je mond smelt. Vobro Dessert Mix snoepjes zijn ideaal om te delen op feestjes of als snelle snack thuis. De grote zak van 1 kg is praktisch voor feestjes, vieringen of als kantoorartikel.
Ingrediënten: suiker, cacaomassa, palmolie, melkbestanddelen en emulgatoren.
Allergenen : Bevat melk , soja en pinda's . Kan sporen bevatten van pinda's, hazelnoten en andere noten en gluten.
Gemiddelde voedingswaarden per 100 g:
| Energiewaarde | 1876 kJ / 447 kcal |
| Vetten | 16 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 9,3 gram |
| Koolhydraten | 69 g |
| waarvan suikers | 52 g |
| Vezel | 2,3 gram |
| Eiwitten | 4,4 gram |
| Zout | 0,56 g |
Gemaakt in de EU.
Bijkomende parameters
| Categorie: | Vobro Sweets |
|---|---|
| Gewicht: | 1 kg |
| EAN: | 5901177156086 |
| Fabrikant: | Vobro Sp. z o.o. Sp. k., Podgorna 78, 87-300 Brodnica, Poland |
Discussie
Wees de eerste die een artikel aan dit item toevoegt!