Wrigley's Orbit Sweetmint kauwgom Doos 30 stuks 420 g
Le code : 16128Produits apparentés
Description détaillée du produit
Wrigley's Orbit Sweetmint 30 stuks 420 g
Suikervrije kauwgom met muntsmaak en zoetstoffen.
Samenstelling:
- Zoetstoffen: sorbitol, xylitol, aspartaam, mannitol, acesulfaam K.
- Gombasis, bevochtigingsmiddel glycerol.
- Verdikkingsmiddel: Arabische gom, Aromata.
- Emulgator soja lecithine.
- Polijstmiddel carnaubawas, antioxidant BHA.
Allergenen zijn gemarkeerd. in vetgedrukt .
| in 100 g: | |
|---|---|
| Energiewaarde | 649 kJ/156 kcal |
| Vetten | 0 gram |
| (Waarvan verzadigde vetzuren) | 0 gram |
| Koolhydraten | 65 g |
| (Waarvan: suikers) | 0 gram |
| polyalcoholen) | 65 g |
| Eiwitten | 0 gram |
| Zout | 0 gram |
Referentie-inname voor een gemiddelde volwassene (8400 kJ/2000 kcal)
Gemaakt in de EU.
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Kauwgom |
|---|---|
| Poids: | 0.462 kg |
| EAN: | 4009900362559 |
| Fabrikant: | Mars Wrigley Confectionery France SAS, Zone Industrielle, 68600 Biesheim, France |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !