TRATA High Protein Meal Tonijn met zwarte linzen en pompoen 140g
Le code : 26069Description détaillée du produit
TRATA High Protein Meal Tonijn met zwarte linzen en pompoen 140g
Tonijnsalade met belugalinzen en pompoen. Gesteriliseerd voedsel met een hoog eiwitgehalte.
De verleidelijke stukjes tonijn in combinatie met de zoete smaak van pompoen zorgen voor een heerlijke eiwitrijke maaltijd die je op elk moment van de dag van voldoende energie voorziet.
- Een kant-en-klare maaltijd rijk aan eiwitten die je altijd energie geeft
- Voedingskundig uitgebalanceerde en smakelijke inhoud in een eenvoudige en handige verpakking
- Flexibel te gebruiken als complete maaltijd of salade of als lekker tussendoortje
Ingrediënten: erwteneiwit 28%, stukjes skipjacktonijn 25% (Katsuwonus pelamis)1, beluga-linzen 10%, pompoen 10%, drinkwater, geraffineerde sojaolie, citroensap, wortels, munt, keukenzout, specerijen.
Allergenen: Vis en visproducten. Kan sporen van schaaldieren bevatten.
Voedingswaarden per 100 g:
| Energie: | 699 kJ / 167 kcal |
| Vetten: | 8,1 gram |
| waarvan verzadigde vetzuren: | 1,6 gram |
| Koolhydraten: | 5,4 gram |
| waarvan suikers: | 0,6 g |
| Eiwit: | 17 gram |
| Zout: | 0,9 g |
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Visspecialiteiten |
|---|---|
| Poids: | 0.154 kg |
| EAN: | 5201340082021 |
| Fabrikant: | KONVA S.A., Stavrochori, Kilkis, 61100, Greece |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !