TRATA High Protein Meal Tonijn met bonen en spinazie 140g
Le code : 26072Description détaillée du produit
TRATA High Protein Meal Tonijn met bonen en spinazie 140g
Tonijnsalade met bonen en spinazie. Gesteriliseerd voedsel met een hoog eiwitgehalte.
Tonijnstukjes worden op een zorgvuldige manier gecombineerd met ingrediënten uit de Middellandse Zee. Dit zorgt voor een heerlijk gerecht met een hoge voedingswaarde, ideaal voor mensen die gezond willen eten en fit willen blijven.
- Een kant-en-klare maaltijd rijk aan eiwitten die je altijd energie geeft
- Voedingskundig uitgebalanceerde en smakelijke inhoud in een eenvoudige en handige verpakking
- Flexibel te gebruiken als complete maaltijd of salade of als lekker tussendoortje
Ingrediënten: erwteneiwit 28,7%, stukjes skipjacktonijn 25% (Katsuwonus pelamis), bonen 8,7%, spinazie 8,7%, drinkwater, geraffineerde sojaolie, citroensap, ui, prei, zout, dille, munt, peper.
Allergenen: Vis en visproducten. Kan sporen van schaaldieren bevatten.
Voedingswaarden per 100 g:
| Energie: | 650 kJ / 155 kcal |
| Vetten: | 7,4 gram |
| waarvan verzadigde vetzuren: | 1,2 g |
| Koolhydraten: | 3,7 gram |
| waarvan suikers: | 0 gram |
| Eiwit: | 17 gram |
| Zout: | 0,9 g |
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Visspecialiteiten |
|---|---|
| Poids: | 0.154 kg |
| EAN: | 5201340082014 |
| Fabrikant: | KONVA S.A., Stavrochori, Kilkis, 61100, Greece |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !