Teisseire siroop Orange Zero 0% 0,6l
Le code : 23379Produits apparentés
Description détaillée du produit
Teisseire siroop Orange Zero 0% 0,6l
Teisseire Sinaasappelsiroop bevat sinaasappelsap uit concentraat, maar is alcoholvrij. Het wordt bewaard in een 100% recyclebare fles, goed voor ongeveer 39 porties van het drankje. Teisseire-siropen worden sinds 1927 in Frankrijk geproduceerd. Ze kenmerken zich door hun heerlijke smaak.
- Sinaasappelsiroop
- Meng het gewoon met water
- Kan ook gebruikt worden in cocktails en mixdrankjes
- Teisseire-siroop bevat sinaasappelsap uit concentraat
- Het is alcoholvrij.
- Opgeslagen in een 100% recyclebare fles
| per 100ml: | |
|---|---|
| Energetische waarde: | 72kJ / 17kcal |
| Vetten: | 0g |
| waarvan verzadigde vetzuren: | 0g |
| Koolhydraten: | 3,9 gram |
| waarvan suikers: | 1,4 gram |
| Eiwit: | 0g |
| Zout: | 0,03 gram |
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Teisseire sappen en siropen |
|---|---|
| Poids: | 0.7 kg |
| EAN: | 3092718638832 |
| Fabrikant: | TEISSEIRE FRANCE S.A.S., 482 Avenue Ambroise Croizat, 38920 Crolles, France |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !