Storck Toffifee Origineel 125g
Le code : 15300Produits apparentés
Description détaillée du produit
Storck Toffifee Origineel 125g
Favoriete hazelnoot cupcakes
Samenstelling:
- Suiker, Plantaardige vetten (palm, shea).
- Hazelnoten , Glucosestroop , Magere melkpoeder .
- Bevochtigingsmiddel: sorbitolsiroop, cacaomassa.
- Gecondenseerde magere melk , Gecondenseerde wei , Lactose .
- Magere cacaopoeder, cacaoboter.
- Melkvet , Vloeibare rietsuiker, Weiproduct .
- Emulgator: sojalecithine , zout, aroma's.
Kan ook sporen van amandelen, pinda's en andere noten bevatten.
Allergenen zijn gemarkeerd vetgedrukt .
| Per 100 gram | |
|---|---|
| Energiewaarde | 2183 kJ/522 kcal |
| Vetten | 28,8 gram |
| waarvan verzadigde vetzuren | 12,7 gram |
| Koolhydraten | 59,0 g |
| waarvan suikers | 48,9 gram |
| Eiwitten | 6,0 g |
| Zout | 0,26 g |
Gemaakt in de EU.
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Storck Merci Toffifee |
|---|---|
| Poids: | 0.138 kg |
| EAN: | 4014400400007 |
| Fabrikant: | August Storck KG, Waldstraße 27, 13403 Berlin, Germany |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !