Spelt minipannenkoekjes, half gedoopt in cacaoglazuur, 150 g
Le code : 28263Description détaillée du produit
Spelt minipannenkoekjes, half gedoopt in cacaoglazuur, 150 g
We hebben unieke en trendy producten voor u geselecteerd die voldoen aan hoge eisen op het gebied van gezonde voeding. Ze zijn gemaakt van hoogwaardige speltgriesmeel en volledig vrij van conserveringsmiddelen. In ons assortiment vindt u een geweldig, gezonder alternatief voor traditioneel zoet gebak. Het is een ideale lichte snack voor alle leeftijden.
Samenstelling
Spelt tarwegriesmeel (74%), cacaocoating 25% [suiker, palmvet, weipoeder (van melk ), magere cacao 8%, emulgatoren: E476, E492, sojalecithine ; aroma], zout, water.
Dit product kan pinda's bevatten.
Voedingsinformatie per 100 g
| Energie | 1669 kJ / 397 kcal |
| Vetten | 10 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 8,0 g |
| Koolhydraten | 65 g |
| waarvan suikers | 19 g |
| Vezel | 9,0 g |
| Eiwitten | 13 gram |
| Zout | 0,80 g |
Gemaakt in de EU
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Granen en muesli |
|---|---|
| Poids: | 0.165 kg |
| EAN: | 8588008048061 |
| Fabrikant: | TOL, spol. s r.o., Priemyselna 4765, 059 51 Poprad, Slovakia |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !