Red Bull The Summer Edition met grapefruit- en bloemige noten 250 ml
Le code : 29520Produits apparentés
Description détaillée du produit
Red Bull The Summer Edition met grapefruit- en bloemige noten 250 ml
Verwelkom de zomer met de premium Red Bull The Summer Edition! Deze unieke variant combineert de betrouwbare werking van de legendarische energiedrank met de sprankelende smaak van sappige grapefruit, elegant verzacht door geurige bloemige noten. Het is precies de frisse boost die je nodig hebt voor warme zomerdagen op het strand, lange autoritten of een avondje uit dansen.
Red Bull The Summer Edition is de perfecte balans tussen de subtiele bitterheid van grapefruit en een lichte bloemige toets, waardoor de drank buitengewoon licht en makkelijk te drinken is.
Ingrediënten: Water, sucrose, glucose, zuur (citroenzuur), koolstofdioxide, taurine (0,4%), zuurteregelaar (natriumcitraten), cafeïne (0,03%), vitaminen (niacine, pantotheenzuur, B6, B12), aroma's (waaronder natuurlijk grapefruitaroma en bloemextracten), kleurstoffen (anthocyanen).
Gemiddelde voedingswaarden per 100 ml:
| Energie | 191 kJ / 45 kcal |
| Vetten | 0 gram |
| Koolhydraten | 11 g (waarvan 11 g suikers) |
| Eiwitten | 0 gram |
| Zout | 0,1 g |
| Cafeïne | 32 mg |
Gemaakt in de EU.
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | RedBull energiedranken |
|---|---|
| Poids: | 0.273 kg |
| EAN: | 90496110 |
| Fabrikant: | Red Bull GmbH, Am Brunnen 1, 5330 Fuschl am See, Salzburg, Austria |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !