Prime hydratatie drank ijslolly 500 ml
Le code : 19102Description détaillée du produit
Prime hydratatie drank ijslolly 500ml
De speciaal samengestelde drank zit boordevol elektrolyten en essentiële vitamines.
Prime is de ideale keuze om uw prestaties op peil te houden.
Premium sportdrank voor professionals.
Samenstelling:
- Gefilterd water, kokoswater uit concentraat (10,5 % ).
- Citroenzuur E330, mineraal zout (kaliumfosfaat E440(iii).
- Natuurlijke smaak, zoetstoffen (sucralose, acesulfaam K).
- Aminozuren (L-isoleucine, L-leucine E641, L-valine).
- Vitamine E, Vitamine A, Vitamine B-6.
- Vitamine B12.
- BCAA-mix: 250 mg (L-isoleucine, L-leucine E641, L-valine)
Voedingswaarden per 100ml:
| Energiewaarde per 100 ml | |
| Energie | 21kJ/5kcal |
| Vetten | 0g |
| waarvan verzadigd | 0g |
| Koolhydraten | 1 gram |
| waarvan suikers | 0,4 gram |
| Eiwitten | 0g |
| Zout | 0,01 gram |
Land van herkomst: Verenigd Koninkrijk
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Prime Hydratatie drankjes |
|---|---|
| Poids: | 0.15 kg |
| EAN: | 810116120369 |
| Fabrikant: | PRIME HYDRATION UK LTD, 60 Gracechurch Street, EC3V 0HR London, United Kingdom |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !