Olymp Kalamata olijven met pit 320g
Le code : 13819Produits apparentés
Description détaillée du produit
Olymp Kalamata olijven met pit 320 g
Griekse calamon olijven zonder pit, ingelegd in pekel.
Samenstelling:
- Kalamata-olijven (met pit), drinkwater, gefermenteerde wijnazijn, keukenzout.
Het product bevat zaden of delen van zaden.
Voedingswaarden (per 100 g):
| Energiewaarde | 981 kJ |
| Energiewaarde | 235 calorieën |
| Vetten | 25,1 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 2,7 gram |
| Koolhydraten | 3,8 gram |
| Waarvan suikers | 0,5 g |
| Eiwitten | 1,5 gram |
| Zout | 4,2 gram |
Gemaakt in Griekenland.
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Olijven |
|---|---|
| Poids: | 0.352 kg |
| EAN: | 5201409810961 |
| Fabrikant: | Konstantopoulos S.A., 3rd Km National Road Katerini - Larissa, 601 00 Katerini, Greece |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !