Nescafé Dolce Gusto Iced Frappe 16 capsules
Le code : 28521Description détaillée du produit
Nescafé Dolce Gusto Iced Frappe 16 capsules
Trakteer jezelf thuis op een golf van ijskoude frisheid! Nescafé Dolce Gusto Iced Frappé is de perfecte keuze voor warme dagen. Deze heerlijke drank combineert de intense smaak van koffie met subtiele tonen van granen en zoete karamel.
Deze capsules zijn speciaal ontworpen voor Dolce Gusto-koffiezetapparaten, zodat u met één druk op de knop uw favoriete frappé kunt bereiden – schakel gewoon over naar koud brouwen. Het resultaat is een instant, romig en perfect gekoeld drankje. De verpakking bevat 16 capsules voor 16 momenten van puur genot.
Voedingswaarden per 100 ml:
| Energiewaarde | 1342 kJ / 317 kcal |
| Vetten | 0,5 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0,4 g |
| Koolhydraten | 71,4 g |
| waarvan suikers | 68 g |
| Eiwitten | 2,5 gram |
| Zout | 0,08 g |
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Koffie capsules Nescafé voor Dolce Gusto |
|---|---|
| Poids: | 0.15 kg |
| EAN: | 8445291542136 |
| Fabrikant: | Nestle S.A., Avenue Nestle 55, 1800 Vevey, Switzerland |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !