Mieszko Cherrissimo Klassiek 104 gr
Le code : 21778Produits apparentés
Description détaillée du produit
Mieszko Cherrissimo Klassiek 104 gr
Wanneer pralines met een unieke smaak worden gecombineerd met een elegante setting, ontstaat het chocoladegeschenk waar velen van dromen. De klassieke combinatie van de intense smaak van chocolade met sappige kersen is altijd een goede keuze, ongeacht het seizoen. Kies voor een praline die je humeur op een uitzonderlijk lekkere manier verbetert. Zorgvuldig geselecteerd, sappig fruit, aangevuld met unieke chocolade en een vleugje van je favoriete alcohol, verrijkt met natuurlijk kersensap, zorgen voor een unieke ervaring en prikkelen je verbeelding.
Bevat alcohol!
Samenstelling: chocolade (50%) - (suiker, cacaopoeder, plantaardig vet, MELKACHTIG vetstabilisator: E492 emulgatoren: lecithine en E476, aroma), Suiker, Zure kersen (13%), Glucosestroop, Alcohol (1,1%), Geconcentreerd zure kersensap, Invertase, Verdikkingsmiddel: agar, Aroma, Chocolade - cacaomassa min. (43%)
Cacaogehalte in pure chocolade min. 43%.
Allergenen: Het product kan sporen van pinda's en hazelnoten bevatten. Bevat gluten en soja.
Het product bevat alcohol en kan pitten bevatten.
Voedingswaarden per 100 g:
| Energiewaarde (kcal) | 416 |
| Energiewaarde (kJ) | 1739 |
| Vetten | 17 gram |
| waarvan verzadigde vetzuren | 11 gram |
| Koolhydraten | 62 gram |
| waarvan suikers | 56 gram |
| Vezel | 0g |
| Eiwitten | 3,7 gram |
| Zout | 0g |
Gemaakt in de EU.
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Vakantie collectie |
|---|---|
| Poids: | 0.114 kg |
| EAN: | 5900353618486 |
| Fabrikant: | Mieszko S.A., ul. Starowiejska 75, 47-400 Raciborz, Poland |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !