Drink Me Chai Spiced Chai Latte 250g
Le code : 28281Description détaillée du produit
Drink Me Chai Spiced Chai Latte 250g
Laat u meevoeren door de betoverende smaak van Spiced Chai Latte van het merk "Drink Me Chai". Deze premium instantmix combineert perfect de warme tonen van kaneel en nootmuskaat met heerlijke zwarte thee en melk. Het resultaat is een romige, smaakvolle drank die u in een handomdraai kunt bereiden. Geschikt voor vegetariërs en ideaal voor een goede start van de dag of een ontspannen avond. Trakteer uzelf op een authentieke chai-ervaring in het comfort van uw eigen huis.
Samenstelling
Suiker, magere MELKpoeder (21%), kokosolie, glucosestrooppoeder, maltodextrine, gekarameliseerde suiker, instant zwarte thee (2%), kaneel (0,6%), specerijen, gemodificeerd zetmeel (E1450), verdikkingsmiddel (E466), MELKeiwitten , stabilisator (E451i), natuurlijk aroma.
Voedingsinformatie per 100 g
| Energiewaarde | 430 calorieën |
| Vetten | 10,7 g |
| ... waarvan verzadigde vetzuren | 9,6 gram |
| Koolhydraten | 75,4 g |
| ... waarvan suikers | 61,6 g |
| Eiwitten | 7,1 gram |
| Zout | 0,47 g |
Gemaakt in de EU
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Chai Latte |
|---|---|
| Poids: | 0.275 kg |
| EAN: | 5060072970019 |
| Fabrikant: | Aimia Foods Ltd, Penny Lane, Haydock, Merseyside, WA11 0QZ, United Kingdom |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !