Drink Me Chai Apple Pie Chai Latte 250g
Le code : 28290Description détaillée du produit
Drink Me Chai Apple Pie Chai Latte 250g
Gun jezelf een momentje rust met een drankje dat smaakt als een warme omhelzing in een mok . De speciale editie Drink Me Chai Apple Pie biedt het beste van twee werelden: de nostalgische, troostende smaak van klassieke appeltaart en de exotische warmte van traditionele chai-kruiden .
Deze instantmix is meer dan zomaar een drankje, het is een beleving. Bij elke slok proef je de romige textuur van een latte, perfect gecombineerd met de zoetheid van gebakken appels en de aromatische mix van kaneel, nootmuskaat en kruidnagel.
Samenstelling
Suiker, magere MELKpoeder (19%), plantaardig vet (kokos), glucosestrooppoeder, gekarameliseerde suiker, maltodextrine, instant zwarte thee (2%), antiklontermiddel (E551), natuurlijk aroma, kaneel (0,6%), verdikkingsmiddel (E466), specerijen (E1450), MELKeiwitten , gemodificeerd zetmeel, stabilisator (E451i).
Voedingsinformatie per 100 g
| Energiewaarde | 1806 kJ / 428 kcal |
| Vetten | 11,1 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 9,8 g |
| Koolhydraten | 73,5 g |
| waarvan suikers | 63,3 g |
| Vezel | 1,5 gram |
| Eiwitten | 7,9 g |
| Zout | 0,55 g |
Gemaakt in de EU
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Chai Latte |
|---|---|
| Poids: | 0.275 kg |
| EAN: | 5060072971733 |
| Fabrikant: | Aimia Foods Ltd, Penny Lane, Haydock, Merseyside, WA11 0QZ, United Kingdom |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !