Danesi caffe Emerald 1kg koffiebonen
Le code : 9000Produits apparentés
Description détaillée du produit
☕ Danesi Caffè Emerald – De kracht en passie van Italiaanse espresso
Gun jezelf een slokje van het echte Rome. Danesi Emerald is een melange speciaal samengesteld voor liefhebbers van intense koffiesmaken. Deze koffie combineert de zachtheid van Latijns-Amerikaanse Arabica's met de krachtige energie van premium Afrikaanse Robusta's. Het resultaat is een kop koffie met een ongelooflijk volle body, een lage zuurgraad en een crema die zo dik is dat suiker er nog lang op blijft liggen.
Waarom kiezen voor Emerald?
Intense smaak: Dominante tonen van pure chocolade en geroosterde hazelnoten.
Fluweelzachte textuur: Rijk en langdurig schuim dankzij een uitgebalanceerde verhouding van Robusta-tabak.
Veelzijdigheid: Uitstekend als ochtendboost in de vorm van pure espresso en als bijzondere basis voor melkspecialiteiten.
Traditie: Danesi is al sinds 1905 een icoon van de Romeinse koffiecultuur.
📊 Voedingsprofiel (voedingswaarden)
Voor koffiebonen zijn de waarden in het extract minimaal, omdat het grootste deel van de droge stof in de koffieprut achterblijft. Desondanks worden de volgende waarden gegeven voor 100 g koffiebonen :
| component | Voedingswaarde per 100 g granen |
| Energiewaarde | ca. 900–1200 kJ / 220–290 kcal |
| Vetten | 10–13 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 4–5 g |
| Koolhydraten | 1–3 g |
| waarvan suikers | < 0,5 g |
| Vezel | 40-50 g (komt niet in de drank terecht) |
| Eiwitten | 12–15 g |
| Zout | < 0,01 g |
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Koffie |
|---|---|
| Poids: | 1 kg |
| EAN: | 8000135626269 |
| Balení: | Sáček |
| Een soort koffie: | Směs |
| Forma: | Zrnková |
| Hmotnost: | 1000 g |
| Smaakprofiel: | Hořká |
| Stupeň pražení: | Tmavě pražená |
| Země původu: | Směs |
| Značka: | Danesi |
| Fabrikant: | Danesi Caffe S.p.A., Via del Tempio degli Arvali, 45, 00148 Rome, Italy |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !