Chupa Chups Skull Lollipop Skull Aardbei Limoen Doos 45 x 15 g
Le code : 23246Description détaillée du produit
Chupa Chups Skull Lollipop doos 45 x 15g
Proef de unieke 3D Chupa Chups -lolly in de vorm van een schedel en een heerlijke combinatie van aardbeien- en limoensmaken.
En geniet vooral van het speciale sprankelende effect!
Chupa Chups 3D lolly met aardbei-limoensmaak.
Allergenen: niet vermeld.
Voedingswaarden per 100g:
| Energie: | 1628 kJ / 383 kcal |
| Vetten: | 0g |
| waarvan verzadigde vetzuren: | 0g |
| Koolhydraten: | 94 gram |
| waarvan suikers: | 84 gram |
| Eiwit: | 0g |
| Zout: | 0,33 gram |
Referentie-inname voor een gemiddelde volwassene (8400 kJ/2000 kcal)
Gemaakt in de EU.
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Chupa Chups |
|---|---|
| Poids: | 0.709 kg |
| EAN: | 6921211114628 |
| Fabrikant: | Chupa Chups S.A.U., Calle les Masies 16, Sant Esteve Sesrovires, 08635 Barcelona, Catalonia, Spain. |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !