Chupa Chups Melody Pops Aardbei lolly doos 48 x 15 g
Le code : 27501Description détaillée du produit
Chupa Chups Melody Pops Aardbei lolly doos 48 x 15 g
Het heeft de vorm van een fluitje en je kunt er daadwerkelijk op spelen!
Met aardbeiensmaak.
Samenstelling:
- Suiker, glucosestroop.
- Zuren (E 330, E 296, E 270).
- Smaak, Kleurstof (E 162).
Allergenen: niet vermeld.
Voedingswaarden per 100 g:
| Energie: | 1641 kJ / 386 kcal |
| Vetten: | 0g |
| waarvan verzadigde vetzuren: | 0g |
| Koolhydraten: | 95 gram |
| waarvan suikers: | 87 gram |
| Eiwit: | 0g |
| Zout: | 0,07 g |
Referentie-inname voor een gemiddelde volwassene (8400 kJ/2000 kcal)
Gemaakt in de EU.
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Chupa Chups |
|---|---|
| Poids: | 0.756 kg |
| EAN: | 8410031934915 |
| Fabrikant: | Chupa Chups S.A.U., Calle les Masies 16, Sant Esteve Sesrovires, 08635 Barcelona, Catalonia, Spain. |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !