Casali original Rum-Kokos 100 g
Le code : 20819Produits apparentés
Description détaillée du produit
Casali originele Rum-Kokos 100g
Een unieke combinatie van rum, kokos en chocolade in één heerlijke lekkernij.
Samenstelling:
- Suiker, cacaoboter, volvet gedroogd melk , kokosmeel (7%).
- Rum (4%), cacaomassa, Lactose .
- Zoete gedroogde wei , Smaak.
- Emulgator: soja lecithine, coatingmiddel: Arabische gom, fructosestroop.
- Tarwezetmeel .
Allergenen: zijn vetgedrukt .
Waarschuwing: het product bevat alcohol.
Voedingswaarden per 100 g:
| Energie | 2058 kJ / 492 kcal |
| Vetten | 23 g, waarvan verzadigde vetzuren 15 g |
| Koolhydraten | 61 g, waarvan suikers 58 g |
| Eiwitten | 4,9 gram |
| Zout | 0,17 g |
Gemaakt in de EU.
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Koekjes en zoetwaren |
|---|---|
| Poids: | 0.11 kg |
| EAN: | 9000332813607 |
| Fabrikant: | Josef Manner & Comp AG, Wilhelminenstrasse 6, A-1170 Wien, Austria |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !