Casali Chocolade Banaan mini 110g
Le code : 23926Produits apparentés
Description détaillée du produit
Casali Chocolade Banaan mini 110g
Deze kleine stukjes zijn een genot voor elke zoetekauw en zorgen bij elke hap voor een frisse bananensmaak. Ideaal voor kleine traktaties, in uw handtas of als cadeau voor vrienden.
Samenstelling:
Schuim snoep met bananenpulp gedoopt in chocolade (29%) Ingrediënten: suiker, glucose- en fructosestroop, cacaomassa, cacaoboter, bananenpulp (8%) in de vulling), stabilisator: sorbitol, gelatine, geleermiddel: agar, zuurteregelaar: citroenzuur, aroma's, emulgator: sojalecithine , kleurstof: curcumine, tarwezetmeel . Kan sporen van melk, zuivelproducten en noten bevatten. Bewaren op kamertemperatuur en op een droge plaats. Ten minste houdbaar tot: zie verpakking.
Voedingswaarden per 100g:
| Energie | 1610kJ / 382kcal |
| Vetten | 11g, waarvan verzadigde vetzuren 6,7g |
| Koolhydraten | 69g, waarvan suikers 54g |
| Eiwitten | 1,7 gram |
| Zout | 0,02 gram |
Gemaakt in de EU.
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Koekjes en zoetwaren |
|---|---|
| Poids: | 0.121 kg |
| EAN: | 9000332812662 |
| Fabrikant: | Josef Manner & Comp AG, Wilhelminenstrasse 6, A-1170 Wien, Austria |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !