Blok Napolitaanse citroenwafels 400 g
Le code : 29138Description détaillée du produit
Blok Napolitaanse citroenwafels 400 g
Zoekt u de perfecte knapperigheid bij uw koffie of afternoon tea? Wij bieden u uitzonderlijke gevulde wafels waar u direct verliefd op zult worden. Het geheim schuilt in de traditionele baktechniek en een eerlijk familierecept dat de fabrikant al jaren volgt. Dankzij het gebruik van hoogwaardige ingrediënten hebben de wafels een onmiskenbaar aroma en een heerlijke zachtheid.
Of het nu als tussendoortje voor school, als traktatie voor een bezoeker of gewoon als lekkernij is, deze verpakking van 400 gram zal zowel kinderen als volwassenen in de smaak vallen. Bovendien bent u verzekerd van kwaliteit: de wafels bevatten geen conserveringsmiddelen of synthetische kleurstoffen.
Samenstelling
Ingrediënten: Vulling 66% (suiker, palmolie, dextrose, emulgator: sojalecithine , gedroogd citroenconcentraat 0,1%, aroma, zuurteregelaar: citroenzuur), tarwebloem , palmolie, maïszetmeel, rijsmiddel: natriumcarbonaat; zout, emulgator: sojalecithine .
Informatie voor mensen met allergieën: Allergenen zijn in de ingrediëntenlijst vetgedrukt . Dit product kan sporen bevatten van hazelnoten , melk, eieren en havergluten .
Voedingsinformatie per 100 g
| Energie | 2183 kJ / 522 kcal |
| Vetten | 26,6 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 11,2 g |
| Koolhydraten | 65,4 g |
| waarvan suikers | 30,7 g |
| Vezel | 2,0 g |
| Eiwitten | 4,2 gram |
| Zout | 0,40 g |
Gemaakt in Servië
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Gouden schat |
|---|---|
| Poids: | 0.44 kg |
| EAN: | 8606107081434 |
| Fabrikant: | Zitoprerada DM d.o.o., Basaidski put 2e, 23272 Novi Becej, Serbia |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !