Argo Sour Madness-uitdaging 60 g
Le code : 21802Produits apparentés
Description détaillée du produit
Argo Sour Madness-uitdaging 60g
En dat is nou juist de uitdaging!!
Kun je het geven???
Extra zure harde snoepjes
Samenstelling:
- Glucosestroop, suiker, zuurteregelaars: E330 en E296.
- Aroma, plantenconcentraten: spirulina, saffloer.
- Kleurstoffen: E100, E160c en E163.
- Glansmiddelen: E903 en E414 .
Allergenen zijn vetgedrukt .
Voedingswaarden per 100g:
| Energiewaarde per 100g | |
| Energie | 1660kJ /391kcal |
| Vetten | 0g |
| waarvan verzadigd | 0g |
| Koolhydraten | 98 gram |
| waarvan suikers | 77 gram |
| Eiwitten | <0,6 gram |
| Zout | 0g |
Gemaakt in de EU.
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Koekjes en zoetwaren |
|---|---|
| Poids: | 0.062 kg |
| EAN: | 5907205007597 |
| Fabrikant: | ZPH "ARGO" Sp. z o.o., ul. Hetmanska 38, 15-349 Bialystok, Poland |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !