3Bit reep met hazelnoot melkchocolade 46 g
Le code : 19146Produits apparentés
Description détaillée du produit
3Bit reep met hazelnootmelkchocolade 46 g
Productbeschrijving
De heerlijke 3Bit-reep is de ideale zoete beloning voor elk moment. Hij combineert knapperige laagjes met zachte melkchocolade met hazelnoten , die aangenaam op de tong smelt. Een uitstekende keuze voor bij de koffie, onderweg of wanneer je zin hebt in iets zoets.
Voedingswaarden
per 100 g product:
| Voedingswaarde | Hoeveelheid |
|---|---|
| Energiewaarde | 2150 kJ / 515 kcal |
| Vetten | 27 g |
| – waarvan verzadigde vetzuren | 14 gram |
| Koolhydraten | 60 g |
| – waarvan suikers | 45 g |
| Eiwitten | 6 gram |
| Zout | 0,30 g |
(Eén reep = 46 g)
Allergenen
Bevat:
melk , hazelnoten , tarwe (gluten) , soja .
Kan sporen bevatten van:
andere noten , pinda's .
Paramètres supplémentaires
| Catégorie: | Chocoladerepen |
|---|---|
| Poids: | 0.048 kg |
| EAN: | 7622201692568 |
Discussion
Soyez le premier à poster un article dans cette rubrique !